Hakkımda - Umutium Umutium - Sanat ve Tasarım Blogu Hakkımda - Umutium Hakkımda - Umutium Hakkımda - Umutium Hakkımda - Umutium Hakkımda - Umutium

Hakkımda

Mayıs 2019 tarihinde yayın hayatına başlayan umutium.com açıldığı günden bu yana sanat, tasarım ve bilgisayar ana konuları başta olmak üzere kullanıcılarına diğer internet sitelerinde arayıp da bulamadıkları eşsiz bilgileri sunma misyonunu devam ettirmektedir.

Ayrıca Eğitimler kategorisi altında da çeşitli tasarım programları hakkında kısa ve öz işe yarar eğitim içerikleri ücretsiz bir şekilde tüm internet kullanıcılarına sunulmaktadır. Görsel İletişim Tasarımı son sınıf öğrencisi olarak okul hayatım ve günlük hayatım boyunca edindiğim ve paylaşmaya değer gördüğüm tüm bilgi birikimimi bu internet sitesi aracılığı ile paylaşmaktayım.

Sitenin meta açıklamasında da belirtmiş olduğum gibi umutium.com bir grafik tasarım, tasarım programları ve bilgisayar sorun çözümleri konularının yanı sıra diğer birçok alanda bilgilendirmeyi amaçlayan sanat ve tasarım blogudur.

Yazmış olduğum tüm yazıların yanı sıra internet sitesinde var olan İletişim sayfasının haricinde benimle iletişime geçebileceğiniz diğer sosyal medya adreslerimin yer aldığı sayfaya ise buradaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.