Hakkımda - Umutium Hakkımda - Umutium Hakkımda - Umutium Hakkımda - Umutium

Hakkımda

Merhaba. Benim adım Umut Aşkın Yalçın. Şuan (14 Mayıs 2020 tarihinden bahsediyorum. Sizin bu yazıyı ne zaman okuduğunuza bağlı olarak değişebilir durumum. Ama gerçi hayatımdaki gelişmelere göre güncellerim ben bu yazıyı. O yüzden böyle bir parantez içinde nota gerek yoktu ama o kadar da yazdım şimdi, silmeye kıyamıyorum. Hem sonra hakkımda kısmı da kısa olurdu. Böyle uzun uzun yazayım da sayfa dolu gözüksün.) Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Görsel İletişim Tasarımı bölümünde 3. sınıf öğrencisiyim.

Aslında sitemin bu hakkımda kısmında nelerden bahsetmem gerektiğini tam olarak bilmiyorum. Daha doğrusu sitemi ziyaret edecek tanımadığım onca insanla hangi bilgilerimi paylaşmamın doğru olacağına karar veremedim. Sanki eğitim bilgilerimi versem yeterli olur gibi geliyor…  Hadi o kadar sitemi ziyaret etmişsiniz, hakkımda bilgi sahibi olmak istemişsiniz. O yüzden size biraz daha kendimden bahsetsem bir sakıncası olmaz. Öncelikle 16 haneli kredi kartı numaramı ve annemin evlenmeden önceki soy adını paylaşmak istiyorum.

Evet böyle saçma şakalarla baya güzel sayfanın yarısını doldurdum neredeyse. Şimdi de azcık bu siteyi kurma amacımdan , site içerisinde ne tür içerikler bulabileceğinizden bahsedeyim.

Öncelikle bu siteyi kurma amacım üniversite hayatım boyunca yapmış olduğum ve daha sonrasında kendi başıma üreteceğim çalışmalarımı sergilemek. Tabi bu iş için daha profesyonel, direkt olarak portflöy oluşturmaya yönelik internet siteleri var. Ancak ileride portflöyümü sunmam gerektiğinde direkt olarak kendi internet sitemin adresini verirsem daha havalı gözükeceğimi düşündüm.

Bu siteyi bir diğer kurma amacım ise internette sonucu olmayan veya az olan konular hakkında bilgi dolu blog yazıları yazarak siteme ziyaretçi çekmek, daha sonra reklam alarak zengin olmak.

Peki bu muhteşem sitemin içeriğinde neler var? Neler yok ki. Her biri birer sanat eseri olan çalışmalarıma ve dünyanın en faydalı bilgilerine yukarıdaki menülerden ulaşabilirsiniz.

Ve son olarak instagram hesabımın reklamını yaparak sözlerime nokta koymayı planlıyorum. Dünyanın gelmiş geçmiş en inanılmaz, en sanat dolu, en güzel, en acayip instagram sayfasına bu sarı cümleye tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Yeniden Hoşgeldin

Aşağıdan hesabınıza giriş yapın

Yeni hesap oluştur!

Kayıt için aşağıdaki formları doldurun

Parolanızı alın

Şifrenizi sıfırlamak için lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.