Yasal Uyarı - Umutium Umutium - Sanat ve Tasarım BloguYasal Uyarı - Umutium Yasal Uyarı - Umutium Yasal Uyarı - Umutium Yasal Uyarı - Umutium Yasal Uyarı - Umutium Yasal Uyarı - Umutium

Yasal Uyarı

Umutium.com internet sitesinde yer alan birçok yazıyı gerek kendi bilgi birikimimizle gerekse çeşitli kaynaklarda yapmış olduğumuz detaylı araştırmalar sonucu oluşturuyoruz. Bu nedenden dolayı sitemizde yer alan yazıların farklı sitelerde olduğu gibi paylaşılması bizi bir miktar üzebilir. Ancak bilginin paylaştıkça çoğaldığına ve böylece daha çok insana fayda sağladığını düşünüyoruz. Bu sebeple de sitemizde yer alan içeriğin bir bölümünü veya tamamını kendi sitenizde “içeriği aldığınız sayfamızı kaynak olarak göstermek şartıyla” paylaşmanızda bir sakınca görmemekteyiz.

Aynı şekilde biz de bazen yazılarımızı oluştururken farklı kaynaklardan yararlanmaktayız ve bu kaynakların adını ve varsa sayfa bağlantılarını mutlaka yazılarımızın sonunda okuyucularımız ile paylaşıyoruz. Size ait olan içeriğin sitemizde yer aldığını düşünüyorsanız, yazının sonunda kaynağın kim olduğu belirtilmemişse veya kaynak olarak sizi belirtmiş olmamıza rağmen yine de içeriğinizi sitemizden kaldırmak isterseniz lütfen İLETİŞİM sayfamızdan bizimle iletişime geçin. Size en kısa sürede yanıt vermeye çalışacağız.